Koniowozy, Wystawowe, Sklepy

KONIOWÓZ FIAT DUCATO MAXI 180 KMFiat Ducato 180KM, nowa zabudowa typu koniowóz 2 stanowiska, kabina sypialna
rok produkcjipodwozia 2015, rok produkcji zabudowy 2016, I rejestracja 07.2016
silnik 3,0ccm 180 KM
cena podwozia z zabudową w wersji ze zdjęcia 165000 netto
Przedstawiamy Państwu nową zabudowę przystosowaną do przewozu koni, na podwoziu Fiat Ducto, (mozliwe marki podwozi Peugot Boxer, Citroen Jumper, Hyundai, Mercedes -Beznz, Renault Master, Iveco Daily). Zabudowę wyposażoną w 2 miejsca sypialne, przedział dla 2 koni i miejsce socjalne.
Opracowaliśmy bardzo wiele rozwiązań podnoszące bezpieczeństwo koni podczas załadunku i transportu takich jak; poduszki chroniące przed obtarciem, barierkę z fartuchem ochronnym, trap posiadający mały kąt nachylenia co bardzo ułatwia załadunek lub rozładunek koni. Trap wykończony jest specjalną antypoślizgową gumową matą, która ułatwia komunikację.

W przedziale końskim umieszczono żłób wykonanym z blachy kwasoodpornej, przy którym umieszczono uwiązy. Ściany przedziału do wysokości 1200mm są zabezpieczone gumową matą. Podłoga pokryta jest specjalną wylewką gumową, która zabezpiecza przed poślizgiem. Przedział dla koni wyposażony został w odpowiednio 2 skonstruowane przegrody z fartuchem ochronnym i poduszkami ochronnymi.
Trap
Obniżona podłoga ułatwia załadunek koni , który odbywać się z boku. Wejście do przedziału dla koni składa się z trapu i klapy górnej. Otwieranie klapy górnej wspomagają 2 siłowniki. W klapie górnej umieszczono oświetlenie LED oświetlające otwarty trap.
Przedział socjalny
Do przedziału socjalnego prowadzą drzwi jednoskrzydłowe (mogą być dwuskrzydłowe) umieszczone z tyłu zabudowy. Przedział socjalny jest oddzielony od przedziału z końmi żłobem, takie rozwiązaniu umożliwia swobodny dostęp do żłobu. Pod żłobem umieszczono składzik na paszę zamykany roletą. Przedział socjalny wyposażony został w 2 osobową ławkę. W przedział socjalnym umieszczono 2 okna w ścianach bocznych, 2 szyberdachy, które oświetlają pomieszczenie socjalne i przedział dla koni. Zainstalowano monitoring pozwala na ciągły podgląd transportowanych koni. Na zewnątrz zainstalowano kamerę wspomagającą cofanie.

Kabina kierowcy
Kabina kierowcy zintegrowana jest z zabudową. W kabinie kierowcy zamontowane zostały dwa fotele obszyte skórą, 2 leżanki, obok których zamontowano oświetlenie. Kabinę kierowcy rozświetlają dodatkowo 2 okna. W kabinie znalazł się także monitor, pozwalający na obserwacji koni lub wspomagający cofanie. Alternatywnie zamiast leżanek możemy zamontowac do 7 miejsc siedzacych (możliwe do stycznia 2016 r.)
zapraszamy

http://otomoto.pl/oferta/fiat-ducato-maxi-180km-koniowoz-koniowoz-z-kabina-sypialna-od-reki-ID6yA5iZ.html

 < Wróć