ALL TO ONE

Z NAMI DOJEDZIESZ! KUP AUTO Z PRACĄ I NIE MARTW SIE O LEASING.

Szanowni Państwo!

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty na rozwiniecie lub dalsze rozwijanie swojego bussinesu. Zgodnie z zasadami "duży może więcej"  proponujemy pomoc w rozwinięciu Państwa firmy poprzez skorzystania z produktu naszej firmy:

ALL to ONE, czyli WSZYSTKO w JEDNYM

Wszystko czyli:

-pojazd dostosowany do warunków rynkowych (do 3,5t, lub powyżej w tym i ciągniki siodłowe. Szczegóły mailem lub telefonicznie)

- korzystne finansowanie

- kapitał "na start"

- frachty na terenie UE za godziwą stawkę i godziwych warunkach

W Jednym czyli:

u nas, we firmie: NT JOP szczegóły pod telefonem: 790246666 lub mailem:  biuro@nt-jop.pl

PONIEŻEJ SZCZEGÓŁY SPECJALNEJ OFERTY DLA FIRM TRANSPORTOWYCH, NOWYCH I ZE STAŻEM PONAD ROCZNYM:

- FIRMY NOWE:

- Współpracując z nami  masz szanse na godziwe i tanie finansowanie swojego nowego środka transportu

- Jeżeli prowadzisz firmę poniżej 3 miesięcy, zadzwoń: 790246666, lub napisz: biuro@nt-jop.pl tylko w ten sposób możemy ustalić warunki początkowe finansowania.

- Jeżeli prowadzisz firmę powyżej 3 miesięcy to zadzwoń: 790246666, lub napisz: biuro@nt-jop.pl, a przedstawimy Tobie pełna informację o proponowanym rozwiązaniu na rozwój Twojej firmy

-  FIRMY ZE STAŻEM PONAD ROK

zadzwoń: 790246666, lub napisz: biuro@nt-jop.pl, a przedstawimy Tobie pełną informację o proponowanym rozwiązaniu na rozwój Twojej firmy

 

Jeżeli zainteresowała Cię propozycja, czytaj dalej.

ALL to ONE, czyli WSZYSTKO w JEDNYM

Wszystko czyli:

-pojazd dostosowany do warunków rynkowych

pojazdy gotowe i od ręki są zaprezentowane w załączonej tabeli. Pula ta ciągle się zmienia. Przy pojazdach nowych możemy dowolnie skonfigurować pojazd dla Ciebie. Pojazdy nowe, proponowane przez nas są wyposażone we wszystko czego oczekujemy od przewoźnika.

- korzystne finansowanie

Warunki zależą od Twojej firmy i wartości pojazdu. Twoja firma ma wpływ na warunki finansowania poprzez:  staż na rynku, kondycja finansowa, historia kredytobiorcy. Wszystko do omówienia indywidualnie. Z naszym poparciem i pracą u nas masz realne szanse na dobre finansowanie.

- kapitał "na start"

Gwarantujemy, (jeżeli będzie taka potrzeba) kapitał na start, dodatkowo oprócz zastrzyku gotówki na początku, drugiego miesiąca pierwsze zarobione pieniądze otrzymasz wcześniej niż zwyczajowe w transporcie 60 dni...i tak jak długo chcesz lub musisz.

- frachty na terenie UE za godziwą stawkę i godziwych warunkach

Gwarantujemy prace na terenie UE, z umową na czas określony lub nieokreślony. Dla stałych współpracowników terminy wyjazdów i zjazdów do ustalenia.

(Na dużych autach kierowcy zostają za granicą 1 weekend max 2 w miesiącu w zależności jak chce przewoźnik. W miesiącu na dużych autach wychodzi średnio 10000 do 12000 km)